Facebook Kullanıcıları
Facebook Kullanıcıları

Facebook dünya üzerinde kurulmuş ve yayılmış en büyük platforumdur. Facebook’ta kullanıcılar Facebook aracılığıyla hesap oluşturur.
Facebook ile tanışanlar günümüzde yok denecek kadar azdır. Facebokk hakkında bilgi vermek için böyle bir platforum oluşturduk. Facebook sayesinde akrabalarınızla , eş dostlarnızla , arkadaşlarınızla veya kısaca tanıdık veya tanımadık insanlarla tanışma , mesajlaşma , videoları paylaşma , oyun oynama , resimleri görme , kameralı olarak yani görüntülü konuşma , sesli konuşma vs gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Bunun iyi yanları olmakla birlikte bunların zararlı yanları da vardır. Paylaştığınız her konu bazen kötü algılanabilir ve yanlış yorumlanabildiği için hukuki olarakta ceza alma durumu vardır. Paylaştığınız her konuyu çok dikkatlice ve tarafsızca yayımlamanız gerekmektedir. Zararlarından bir tanesi de şudur. Bir başka kullanıcıya ait izni olmadan yayımladığınız resim veya görüntüleri kendi adınız adı altında paylaştığınız zaman ; alıntı yaptığınız kişinin kişisel bilgilerine tecavuz etme durumu ihlal edildiği içinde başınıza dert alabilirsiniz.
Bizim sitemizde facebook gibi dev platforum göz ardı etmediği için face sohbet kullanıcıları, facebook sohbet,face chat gibi aramalarda kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Sitemize online olmak tamamen ücretsizdir. facebook sayesinde kullanıcılarımız sitemizle tanışma imkanı bulup birçok kullnıcı ile tanışma imkanı sunuyor. sitemizde facebook üzerinden sohbet etmek için tanışan insanlar site genelinde facebook alıp facebokklerini ekleyip arkadaş oluyorlar. Facesohbet veya Facebook sohbet diye nitelendirdiğimiz kelimeler sayesinde günümüz internet çağında birçok siteler yer almaktadir. Sitemiz facebook Sohbet alanında kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kişisel bilgiler kesinlikle saklı tutulmaktdır. Hiçbir kullanıcılarımızın kişisel verilerini hiçkimseyle paylaşmıyoruz.
Facebook Sohbet Etme İmkanı Bizimle Yaşayın!!
Facebook Sohbet denilince aklımıza sadece facebook tek gelmemektedir. Aynı zamanda facebook wev irc yazılıp olarak hizmet veren sitemize giren kullanıcılar kanal genelinde sohbet ve muhabbet etmeninde keyfini yaşıyor. facebook sohbet , Facebook Chat gibi konularda dev bir platforum olduğu içinde site genelinde bir global kanal açmış bulunuyoruz. #Facebook diye açılan global kanalımızda bay ve bayan kullanıcılarıyla hergün yedi yirmidört saat hizmet ediyor. Kullanıcılrımız facebook gibi site genelinde fotoğraf paylaşımları yapabilir , video ve kameralı görüntü ile birbirlerine eşlik edebilirler.
Facebook Sohbet alanında ilerleyen sitemiz olan Sohbetime.Com face sohbet , facebook chat , facebook , facebook sohbet gibi kelimelerde kurulan ve kurulmakta olan bütün siteleri geride bırakarak bütün kullanıcılarımızın refahı ve özgürce muhabbet – sohbet etme imkanı sunmaktadır. Sitemize giren kullanıcıların sitemiz hakkında olumlu yorumları bizi gururlandırıyor. Yapmanı gereken tek şey Sohbete Baglan kısmından sitemize girip bay ve bayanlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz.