Seks Hiyaleri
Seks Hiyaleri

Bir iş arkadaşa bağladım ve sadece en vanilya seks hayal severdi. Eğer daha hızlı isteseydim, içinde olduğunu bir kez onu bana dokunmak veya öpmek istemedi nefret ediyordu. Bana penisini koymak ve geldi o kadar salamuraya izin istedi.
Muhtemelen sabit almak çok daha uzakta, yaklaşık otuz dakika boyunca kambur oldu ve boşalmak istedi çünkü devam etmek istedi ısrar edince kalçalarıma sürtünen sonra başladı olamamış bir adam. İkinci kez seks yapmak olduğunu ve bunun mümkün olmayacağını biliyordum açıkçası.Sonunda PES etti ve prezervatifi çıkardığında içimde kaldı. Sinirlendim aldım ve hızlı bir şekilde giyinmiş bu yüzden bırakabilirim alırken, “gerçekten b planı hap almak”gerektiğini uyu ve beni çekip gitmiyor olduğunu söyledi.
Geri bunlar yaşındayken, yatağımı tuhaf bir penisi olan bu adam tarafından becerilmek sarıldım. Kendimi çok iyi hissettim ama o pozisyon vajinama aniden rastgele patlar bu hava, kara deliğe dönüşür, Bunu henüz bilmiyordum. Yani geri itme olduğu gibi, fortlak. Sonra neredeyse 10 dakika aralıksız bir fortlak dönüşen kıkırdamaya başladım.Dostum giyindi ve yatak odama bıraktı ve bana oturma odasında bekledi, orada fortlama ve kendimi bunca zaman gülüyor oturdum. Bana ertesi gün ayrıldı (ben bunu yapan biriyle birlikte olmak istemedi) ama o kadar şimdiye kadar yaşadığım en komik durum oldu çünkü umurumda değildi.Bana parmak yapacaktı bu adam gibi görünüyordu ama sadece benim labia arasında parmağını uzattı ve bulmak gerekiyordu bir delik olduğunu anlamamış gibi sokmak başladı. ya benim klit hiçbir yerde yakın. çok fazla deneyimi vardı ve bütün ileri seviyede öğrenmek kadar gerçekten ciddi ve ah be bekle gibiydim bakıyordu çünkü bence biraz tatlıydı.
Asit vardı ve çok sarhoştu. Prezervatifi taktı sonra onu alabilir onun hayatı için değil. Geri çekil lanet etmezdi çünkü ikimiz iyi bir 8 dakika sürdü ve garip açılarda denemeye devam etti. O zaman nihayet geldiğinde, derin bir itme aldı ve sonra dışarı çekti ve “kahretsin, ben sadece baş dönmesi olduğunu söyledi. Gerçekten sersemlemiş hissediyorum, Ben gidiyorum sanırım.” O zaman alkol alıp, pantolonunun üzerine koydu ve gitti. Ve asla ne gibi? off ya prezervatif aldı? Ben tavan hareketi izlerken gecenin geri kalanını geçirdi.Bu iki gece önce oldu. Uzun süreli erkek arkadaşım oral yaptık ve harikaydı. Lütfen ne olduğunu, ama ultra ben rahat. Beni yüzlerce kez üzerinde aşağı gitti, ama bu sefer sadece inanılmazdı. Geldiğimde, çok güzeldi yıldızlar görüyordum.Sonra dengesini kaybetti ve düştü…ve ısırdı klitoral hood benim kaydı. Küçücük bir nokta. Bu kadar çok acı veriyor. Korktu ve asla bu acıdan ağlamaya başladım o kadar çok acıdı LAN bana zarar çünkü o ağlamaya başladı.

chat odası