Yaşlara Göre Sohbet Odaları
Yaşlara Göre Sohbet Odaları

Bu sohbet odası çünkü net ve kasada en üst düzey sohbet olmayı hedefliyor, sohbet ve yöneticiler takip etmek için kurallar gereklidir. Bu sınırların eğlenceli kısıtlamak değil, taciz veya rahatsız etmek yapılmayacak gibi deneyimi daha keyifli hale getirmek için değildir.
Eski yaş Şartı : 30+ 40+ 50+ ve 60+ yıl. Hayır Sel lütfen, Spam ve diğer kullanıcılar ismi Klonlar.Sohbet moderatörler ve diğer katılımcılara saygı gösterin.Daha spesifik olmak gerekirse:
– Diğer üyelerin dini, kültürel, ırksal ve siyasi farklılıklara saygı duyar. Eğer başka kişilerin siyasi görüşü ile aynı fikirde değilseniz, olgun bir şekilde bunu yapmak.
Diğer üyeler herhangi bir cinsel taciz.Hiçbir kişisel saldırılara izin verilir.Hayır cinsiyetçilik. ‘Erkeklerden nefret ediyorum’ ya da ‘kadın’ başka bir şey değil izin nefret ediyorum.Başka bir tıklama ile bir sorunu e-posta, vb götürün. çünkü ana forumda bunun için uygun bir yer değil. Bu sohbet daha fazla tartışmalara neden olur. Cinsel içerikli sohbet lobi ya da ana oda dışında oda tutmak. Ve eğer gerçekten çok özel bir sohbet etmek isterseniz her odada bir şifre ile kendi odanızda yapabilirsiniz.( Kendi güvenliğiniz için) bu e-posta adresi, ana odada ev adresi ve telefon numaraları gibi kişisel bilgilerinizi vermeyin.Sohbet odası bağlantılarımız ve iştiraklerimiz hariç diğer sitelere link yok. Eğer özel mesaj birisi varsa ve cevap lütfen mesaj devam etmediğini belirttiniz.Lütfen tümü büyük harf yazmayın. (Söylediğin her şeye bağırıyorsun gibi görünüyor).Lütfen birden fazla kullanıcı adları kullanmayın Tek Bir Kimlik Var Çalışın lütfen.Gereksiz yer kaplıyor. Ama daha da önemlisi, sohbet bozulmasına neden olur. İnsanlar eğer katılmak her sohbet odası güven forma zordur, birey çeşitli kimlikler olan yeni üyelerin güvensizlik, paranoya gibi şüphe neden olur. Bütün sohbet odası bundan zarar verebilir. Eğer başka bir isim kullanmak isterseniz sohbet moderatör bildiriniz. Eğer kişi bilmiyorsanız birine değer. Sohbet Moderatörler bir uyarı olarak odadan sürekli tekme ya da yasak değil, yukarıdaki kurallardan herhangi sınırlı ama olabilir.

Eğlenmek ve ilginiz için teşekkür Ederim.